Blackout tieniace závesy

19 položiek celkom

Cena

2533
12533

Uchytenie závesu

Zobrazených položiek: 19
Blackout tieniaci záves hnedý
od 32,90 €
8941-RI

Hľadáte spôsob, ako sa konečne bez problémov dostatočne vyspať? Svetlo zvonku znamená, že nemôžete prižmúriť oči napriek vašim najlepším úmyslom? Pomôžu vám v tom zatemňovacie závesy. Vďaka špeciálnej technike šitia zaručia úplné zatmenie vašej spálne. Poskytujú tak komfort, zvyšujú pocit súkromia a zlepšujú kvalitu spánku.

Zatemňovacie závesy zabezpečujú takmer úplnú svetelnú nepriepustnosť (až 90%) interiéru bytu. Táto vlastnosť je spôsobená materiálom, z ktorého sú ušité a technikou šitia. Vďaka tomu dbajú na súkromie a komfort pobytu v izbe. Bez ohľadu na to, či majú chrániť pred prirodzeným denným svetlom alebo umelým svetlom z lampiónov, billboardov a iných bytov. Navyše, vzhľadom na svoju špecifickosť, závesy tohto typu často do určitej miery obmedzujú zvuky prichádzajúce zvonku. Výskumy ukazujú, že je to až 40 % hluku.

V ponuke je široký výber farieb zatemňovacích závesov v jednotnom, matnom prevedení, jednofarebné velúrové závesy a zatemňovacie závesy s krásnymi vzormi, napr.kvety. Starostlivé prevedenie zaručuje spokojnosť pri používaní. Vysokú kvalitu zabezpečuje materiál, teda 100% polyester. Závesy nevyblednú ani sa nekrčia a dobre znášajú ošetrovacie kúry.

 

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 €
Úprava tovaru na mieru
Úprava tovaru
Možnosť úpravy tovaru na mieru
Vrátenie tovaru
Vrátenie tovaru
do 30 dní od objednania
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
pomôžeme Vám s výberom