Náš príbeh

Sme malá rodinná firma, ktorá sa v jej začiatkoch venovala bytovými nalepovacími dekoráciami a tlačou interiérových obrazov na plátno.

Momentálne sa v Dekorstudiu úspešne venujeme bytovému textilu, interiérovými ale aj exteriérovými doplnkami už takmer 13 rokov. 

Začiatky boli náročné asi ako v každom rozbiehajúcom sa biznise. Bolo to ešte náročnejšie aj o to, že sme začali rozbiehať ,,dva biznisy“ súčasne. Jeden rodinný(deti) a druhý pracovný(eshop)...

Zvládli sme to a teraz spätne s úsmevom spomíname na neskutočný pocit ,,víťazstva“, ktorý prišiel s našou prvou objednávku na nástennú nalepovaciu dekoráciu ešte v slovenských korunách a na niektoré okamihy pri ktorých sme si neboli istí, čí ísť ďalej alebo nie. Tak teda išli sme si za tým naším snom, ktorý sa nám vypĺňa postupne dodnes...avšak ešte stále nie sme na konci. To teda nie!

Sortiment bytového textilu sme začali postupne rozširovať o dekoračné závesy, obrusy, štóly, prehozy na posteľ, deky, kúpeľňový textil, záclony, sezónny tovar a tak prišli koberce a vtedy sme vedeli, že sa musíme z kapacitných dôvodov presťahovať. Stalo sa! Neskôr sme spustili eshop aj u našich susedov dekorstudio.cz, ktorý je v rozbehu a veríme, že postupne sa dostaneme aj na trh iných európskych krajín. Nikdy nás neprestane baviť práca, ktorú sme si vybrali, pretože nič nemôže byť krajšie ako venovať sa tomu, čo vás teší, napĺňa. 

Uspokojiť našich zákazníkov, obohacovať sortiment o aktuálne trendy v interiérovom bývaní a napredovať, to je naším hlavným cieľom, ktorý sa snažíme čo najlepšie spĺňať.


Ďakujeme, že ste s nami!