Vernostný program

VERNOSTNÝ PROGRAM

26.1.2024

1) PREČO VERNOSTNÝ PROGRAM VZNIKOL A PRE KOHO JE URČENÝ?

Pre nás ste viac ako iba zákazník. Vážime a ceníme si každého, kto u nás nakupuje. Ako prejav vďaky prinášame Vernostný program, v ktorom môžete iba získať. Každé euro, minuté u nás, zarába. Nakupovať dekorácie na e-shope www.dekorstudio.sk sa skutočne oplatí. Ako registrovaný zákazník môžete u nás pravidelne nakupovať tovar so zľavou vo výške až 10%. 

2) AKO TO FUNGUJE?

Náš vernostný program je určený našim verným zákazníkom, ktorí u nás nakupujú pravidelne. Systém zliav funguje veľmi jednoducho. Čím viac u nás nakupujete, tým väčšia zľava Vám prináleží

 3) AKO SA ZAPOJIŤ?

Aby ste mohli začať využívať výhody vernostného programu je potrebné, aby ste sa na našej internetovej stránke www.dekorstudio.sk v sekcii „Môj účet - Registrácia“ zaregistrovali a vytvorili si tak u nás účet. Následne je potrebné sa pri každom nákupe na našom eshope prihlásiť, aby Vás náš systém rozpoznal a dokázal priradiť Váš nákup práve k Vášmu účtu. Prosíme Vás aby ste na tento krok nezabúdali a prikladali mu náležitú pozornosť, inak sa totiž nákup do sumy Vašich predchádzajúcich nákupov nezaráta.

 4) JE MOŽNÉ ZAČAŤ VYUŽÍVAŤ VERNOSTNÝ PROGRAM HNEĎ OD ZAČIATKU? 

Samozrejme, že áno. Ak sa pred samotným nákupom na našom eshope vždy prihlásite, hodnota každej vašej objednávky sa automaticky zaznamená a priráta k celkovej čiastke Vašich predchádzajúcich. Všeobecne platí, že čím viac u nás nakúpite, tým väčšiu zľavu Vám dáme. Jednoduchý prehľad o svojich objednávkach nájdete v sekcii „Môj účet„.

 5) AKÚ HODNOTU ZĽAVY JE MOŽNÉ NÁSLEDNE ZÍSKAŤ? 

Na základe hodnoty vašich predchádzajúcich nákupov budete zaradený do niektorej z nasledujúcich zľavových stupňov, ak suma Vašich predošlých objednávok presiahne hodnotu: 

1. stupeň: pri nákupe nad 100€ zľava 1%

2. stupeň: pri nákupe nad 200€ zľava 2%

3. stupeň: pri nákupe nad 300€ zľava 3%

4. stupeň: pri nákupe nad 400€ zľava 4%

5. stupeň: pri nákupe nad 500€ zľava 5%

6. stupeň: pri nákupe nad 1000€ zľava 6%

7. stupeň: pri nákupe nad 1500€ zľava 7%

8. stupeň: pri nákupe nad 2000€ zľava 8%

9. stupeň: pri nákupe nad 2500€ zľava 9%

10. stupeň: pri nákupe nad 3000€ zľava 10%

 Tieto zľavy sú trvalé a budú sa vzťahovať na každý Váš budúci nákup. Nakupovali ste u nás už pred zavedením vernostného programu? Nebojte sa, o nič neprídete, Vaše predošlé nákupy už boli zohľadnené a ak spĺňate niektorú z vyššie uvedených podmienok, zľavu platnú pre Vás uvidíte po vložení tovaru do nákupného košíka.

 6) ČO BY SOM MAL EŠTE AKO ZÁKAZNÍK VYUŽÍVAJÚCI VERNOSTNÉ ZĽAVY VEDIEŤ?

  • Vernostnú zľavu si uplatníte na kompletne celý sortiment.
  • Ceny sa zmenia automaticky po prihlásení
  • Zľavy sú prideľované iba registrovaným zákazníkom. Iba objednávky, ktoré boli urobené pod registrovaným účtom sú započítané.
  • Vernostná zľava sa uplatňuje len na základe uhradených, prevzatých objednávok.
  • Do vernostného programu sa nedajú započítať skoršie objednávky, urobené ako “neregistrovaný/neprihlásený zákazník”, nejde ani spojiť viac zákazníckych účtov.
  • Započítané sú iba uhradené a prevzaté nákupy. V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy, bude na vrátený tovar vystavený opravný daňový doklad, ktorý bude následne odčítaný v plnení vernostného programu.
  • Vernostná zľava je dodatková, tzn. že sa pričíta aj k akčným či výpredajovým zľavám
  • Zľava bude zrušená alebo znížená, ak za posledných 12 mesiacov zákazník neučinil nákup v limite potrebnom na udelenie zľavy. 

Naším cieľom je vytvoriť vzťah, kde získate viac, čím viac nám veríte. Vaša vernosť nás posúva vpred a my chceme byť vašou prvou voľbou pri nákupe bytového textilu a dekorácií. Naším vernostným programom vytvárame cenovo výhodné prostredie pre našich zákazníkov a zároveň si udržiavame kvalitu a hodnotu našich produktov. Ak si chcete vychutnať zľavy na mieru a nakupovať so spokojnosťou, naša vernostná iniciatíva je pre vás ideálna voľba.