Chrániče na matrace

5 položiek celkom

Cena

516
1516
Chránič na matrac Protection Medic Frotte 8584-60
Chránič na matrac Molton Medic VIP
od 8,90 €
8586-60
Chránič na matrac Standard Medic
od 5 €
10029-60
Chránič na matrac PLATINUM Medic
od 15,90 €
10030-80-5299

Predstavujeme Vám kvalitné nepremokavé chrániče matracov, ktorých funkciou je chrániť matrac pred nečistotami, vlhkom a rýchlym opotrebovaním. Navyše pomáhajú udržať matrac dlhšie čistý a svieži a zlepšujú komfort spánku a odpočinku na každom matraci. Ponúkame veľký výber matracových chráničov z kombinácie froté bavlny a polyesteru a prešívaných chráničov 100% polyester.

Chránič na matrac sa veľmi ľahko nasadzuje vďaka širokým elastickým pásom všitým vo všetkých rohoch. Zabraňujú pohybu podložky a presne ju fixujú. To zaisťuje pohodlný a pokojný spánok bez toho, aby sa materiál zroloval. Podšívka bočných okrajov chráni materiál pred rozpletaním. S chráničmi, ktoré sme pre vás pripravili v našej ponuke, bude matrac vždy sterilný a čistý.

Pri výbere správneho chrániča venujte pozornosť hrúbke matraca. Väčšina našich chráničov je univerzálna - zapínanie na gumičky zaručuje stabilitu a zabraňuje pohybu látky počas spánku. Na druhej strane pri modeloch, ktoré sú na matraci plne natiahnuté, uvádzame informáciu o maximálnej výške bočníc. Preto je dôležité starostlivo zmerať matrac a vybrať si správny model. V prípade akýchkoľvek pochybností týkajúcich sa parametrov produktov nás prosím kontaktujte - radi Vám poskytneme podrobnosti.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 €
Úprava tovaru
Úprava tovaru
Možnosť úpravy tovaru na mieru
Vrátenie tovaru
Vrátenie tovaru
do 30 dní od objednania
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
pomôžeme Vám s výberom