Starožitná mosadz

Ste fanúšikom nadčasovej elegancie v antickom štýle? Hľadáte extravagantné bytové doplnky? Lepšie miesto ste si ani nemohli nájsť – určite sa vám budú páčiť starožitné garniže v mierne modernizovanej a štýlovejšej verzii. V našom internetovom obchode nájdete množstvo modelov starožitných mosadzných tyčí na záclony za mimoriadne atraktívne ceny - ide o vysokokvalitné predmety vyznačujúce sa retro dizajnom a neuveriteľnou odolnosťou.

Predstavené modely sa budú skvele hodiť do interiérov rôznych štýlov – moderným priestorom dodajú charakter, v tradičných zasa budú povestnou „čerešničkou na torte“. V ponuke nášho obchodu nájdete mnoho modelov starožitných mosadzných záclonových tyčí, vrátane výrobkov s rôznymi dĺžkami a tvarmi ozdobných koncoviek. Garantujeme, že každý si vyberie niečo pre seba!

Štýlová starožitná mosadzná záclonová tyč je skvelým návrhom nielen do obývačky. Tento funkčný a originálny model sa perfektne hodí aj do iných miestností, ako je spálňa, jedáleň a kuchyňa. Vyzerá skvele najmä v otvorených priestoroch, ktorým dodáva jedinečný charakter a robí ich útulnejšími.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 €
Úprava tovaru
Úprava tovaru
Možnosť úpravy tovaru na mieru
Vrátenie tovaru
Vrátenie tovaru
do 30 dní od objednania
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
pomôžeme Vám s výberom