Bočný držiak na záclonovú tyč 19mm - biely matný

Kód: 432616
Neohodnotené
1,50 €
Odosielame 2-5 prac. dní
Môžeme doručiť do:
20.6.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 €
Úprava tovaru na mieru
Úprava tovaru
Možnosť úpravy tovaru na mieru
Vrátenie tovaru
Vrátenie tovaru
do 30 dní od objednania
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
pomôžeme Vám s výberom

Podrobný popis

Bočné držiaky sa používajú na montáž záclonovej tyče do výklenku alebo na bočné steny. Ak je vaše okno umiestnené veľmi blízko steny a chcete k nemu pripevniť záves alebo záves čo najbližšie, bočný držiak bude perfektný.

Inštalácia medzi dve steny pripomína princíp činnosti záclonovej tyče s tým rozdielom, že v prípade inštalácie na bočné držiaky je tyč narezaná presne na mieru. Bočný držiak je tiež dobrým riešením, keď konštrukcia steny alebo umiestnenie elektroinštalácie neumožňuje inštaláciu nástenného držiaka.

Ďalšou výhodou použitia bočnej konzoly je, že kompletná záclonová tyč s rozpernou konzolou je lacnejšia v porovnaní so záclonovou tyčou s ozdobným zakončením a typickými nástennými držiakmi.

Držiak používaný na inštaláciu ako závesová tyč je tiež dobrým riešením pre pomerne časté technické prekážky, ako sú: hlboký parapet alebo silne vyčnievajúci radiátor. Maximálna vzdialenosť medzi rovinou závesov a závesov od miesta priskrutkovania tradičných konzol je 13,5 cm pri montáži na jednu konzolu a 18,5 cm pri použití dvojitej konzoly.

Použitím bočných podpier možno tento priestor výrazne zväčšiť. Záclony a závesy na záclonovú tyč s bočným zapínaním je možné pripevniť na očká, háčiky alebo krúžok so štipcom. Ak máte záclony a závesy s tunelom alebo krúžkami, nasadzovanie a vyberanie látok z tyče nebude problém, stačí odskrutkovať skrutku zaisťujúcu tyč vo vrecku konzoly.

Minimalistický tvar záclonovej tyče s bočnými konzolami dokonale dopĺňa štýl podkrovia. Záclony, ktoré skrývajú závesovú koľajnicu pripevnenú k stene, poskytnú ešte lepší dekoratívny efekt podkrovia. V súprave s bočným držiakom dostanete rozpernú skrutku na preskrutkovanie cez vyvŕtaný otvor v stene držiaka.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Farba: biela
Materiál: Kov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: