Štýlové nápady na kvetináče

Potreby a preferencie milovníkov kvetov sa menia s každým ročným obdobím a svet kvetináčov nie je výnimkou. Ak vás zaujíma, aké záhradné aranžmány a kvetináče budú túto sezónu horúce, tak ste na správnom mieste! Povieme vám o trendoch a pomôžeme vám vybrať ideálne riešenie do vašej záhrady či interiéru. Ste pripravení zistiť, ktoré kvetináče sa nesú na vlnách módy a eklektizmu? Potom čítajte ďalej a objavte vzrušujúce nové produkty, ktoré budú dokonalým doplnkom vášho zeleného kútika!

Obrázok článku

Aktualizujte svoju zbierku: štýlové nápady na kvetináče

Módne trendy vo svete kvetináčov sa neustále menia a túto sezónu existuje niekoľko štýlových a pôsobivých možností, z ktorých si môžete vybrať. Tu je niekoľko trendových nápadov pre tých, ktorí chcú aktualizovať svoju zbierku rastlín a kvetináčov.

  1. Minimalizmus a geometria. Čisté línie, geometrické tvary a jednoduchosť sú hlavnými charakteristikami tohto trendu. Mnoho dizajnérov ponúka hrnce v tvare kociek, pyramíd a gúľ, ktoré sa dokonale hodia do moderných interiérov.
  2. Prírodné a organické materiály. Túto sezónu je trendom používať organické materiály na vytváranie kvetináčov. Hlina, drevo a rafia sú prírodné a atraktívne materiály, ktoré dodajú vášmu domovu prirodzený nádych.
  3. Farebné akcenty. Odvážte sa pridať do svojej zbierky hrncov farebné škvrny. Ružová, modrá, žltá alebo zelená – vyberte si farbu, ktorá sa hodí k vášmu interiéru, a zvýraznite niekoľko kvetináčov, aby ste získali nádych farby.
  4. Viacúrovňové kompozície. Vytvorené z rôznych kvetináčov. Nebojte sa použiť rôzne veľkosti a tvary na vytvorenie zaujímavých kompozícií, ktoré upútajú pohľad.
  5. Prirodzený tvar a textúra. Matný povrch alebo hrubá ílovitá textúra dodá vašim rastlinám ešte väčšiu estetickú príťažlivosť.
  6. Vertikálne záhrady. Sú čoraz populárnejšie najmä pre tých, ktorí chcú ušetriť miesto a vytvoriť jedinečné riešenie vo svojom domove. Pomocou zvislých kvetináčov alebo závesných kvetináčov vytvorte na stene krásny zelený priestor.

Pri výbere črepníkov a rastlín do svojho domu nezabúdajte, že je to všetko o vašom osobnom vkuse a štýle. Vyberte si to, čo vás baví a dodáva vám radosť do života. Sledovaním módnych trendov si túto sezónu vytvoríte jedinečnú a štýlovú kolekciu kvetináčov. A vhodné produkty si vyberiete v internetovom obchode dekorstudio.sk